Home Video lajme 20-vjetori i PD në Berat, Berisha-Ramës: Nuk të hap rrugën ty

20-vjetori i PD në Berat, Berisha-Ramës: Nuk të hap rrugën ty

582
0

Dy ditë para demonstratës së socialistëve Berisha deklaron nga Berati se nuk do t’i hapë rrugë Ramës. Berisha akuzon kundërshtarin e tij se trillon dhe akuzon pa fakte. Këto deklarata kryeministri i bëri nga Berati në 20 vjetorin e themelimit të degës së PD të këtij qyteti.