Arsenal kerkon mbrojtesin Philippe Mexes

Sport: Klubi I Arsenal eshte ne kerkim te nje mbrojtesi qendre pas largimit te tre mbrojtesave.Ne radarin e klubit angel ka ardhur se fundmi edhe emri i mbrojtesit roman Felippe Mexes.Ai po kerkohet me ngulm dhe pritet qe ne javet ne vazhdim te vije edhe nje oferte konkrete nga anglezo-verioret.Arsenalit  i jane larguar tre mbrojtesa,pikerisht: William gallas,Silvestre dheSol Campell dhe duhet moedomos nje mbrojtes qendre qe te zevendesoje boshlleqet qe kane lene ata./Shqiplajme.com/Comments are closed.