Home Aktualitet Arsenal refuzon oferten e Real per Fabregas

Arsenal refuzon oferten e Real per Fabregas

344
0

Sport-Arsenal ka refuzuar nje tjeter oferte prej 30 milion eurosh nga ekipi i Real Madrit per mesfushorin Cesk Fabregas.Kjo behet e ditur nga mediat angleze te cilat deklarojne se pavarsisht insistimit te Real Madrit,futbollisti nuk eshte ne listen e shitjeve se klubit.Sot fabregas i eshte bashkuar stervitjes se Arsenal pas nje demtimi te gjate ne kofshe dhe pritet qe te luaje ne miqesoret qe do te zhvillojne dhe Gunners./shqiplajme.com/