Home Rajoni e Bota Avionet pakistanez vrasin 45 persona

Avionet pakistanez vrasin 45 persona

363
0

Lajmi konfirmohet nga zyrtare te departamentit te sigurise te cilet njoftojne se avionet luftarake pakistanez sulmuan caqe ne kufi me Afganistanin dhe mes viktimave pervec militanteve ka dhe familjare te tyrebrbrGjate muajve te fundit Pakistani ka intensifikuar sulmet pergjate kufirit me Afganistanin brbrbr


Gazetastart