Home Lajme Sport Benitez kundershton Moratin

Benitez kundershton Moratin

254
0

Sport: Maicon fut ne sherr Moratin me Benitezin.Nderkohe qe merkatos po i vjen fundi,levizjet akoma s”kane perfunduar akoma.Maicon dhe Balotelli jane dy lojtaret me te kerkuar dhe me te perfolur ne merkato,ku favorite per te marre sherbimet e tyre jane Manchester City dhe Real Madrit.Edhe Benitez ka dhe mendimin e tij lidhur me merkaton pas perfundimit te turit miqesor te ekipit zikalter duke deklaruar se mund te vijne edhe dy perforcime te reja ne ekip,por nuk ka lene pa komentuar Maicon dhe Balotellin duket shtuar se: “Balotelli mund te ike,megjithese eshte nje talent shume premtues nuk eshte i domosdorshem per ekipin,nderkohe Maicon po”.Ai i jep shpirt dhe siguri  skuadres dhe pa te veshtire se mund ta perserisim sezonin e kaluar./Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/benitez-kundershton-moratin/