Home Video lajme Berisha vizitë në kishën Ungjillore me rastin e Krishtlindjeve

Berisha vizitë në kishën Ungjillore me rastin e Krishtlindjeve

245
0

Me rastin e krishtlindjeve kryeministri Berisha ka vizituar sot kishen ungjillore ne Tirane ku dhe u ka uruar festen te gjithe besimtareve protestant. Ne lidhje me besimet e reja fetare qe po lulezojne ne shqiperi kryeministri tha se ato ngjajne me gurrat qe ushqejne dhe pasurojne me shume se cdo gje tjeter shpirtin e kombit.