Home Video lajme BES KALLAKU – Kenga KATUNARI GANGSTA

BES KALLAKU – Kenga KATUNARI GANGSTA

394
0

Bes Kallaku i njohur si Gjini i portokallise ka realizuar nje video klip ku tregon deri diku aktualitetin shqiptar se cfare bejne shqiptaret kur shesin toka dhe sjellja e tyre pasi kane para. Teksti eshte krijuar nga vete kengetari me muzike te Stine.