Home Video lajme Bleona Qerreti Video nudo ne Prishtine

Bleona Qerreti Video nudo ne Prishtine

578
0

Bleona Qerreti kapet ne video duke u veshur prapa skenave te koncertit ne Prishtine.
Imazhet nudo te personazheve publike krijojnë gjithmonë skandale. Pre e një situate te tille, ka rene këtë here këngëtarja shqiptare Bleona Qereti. Një video, ne te cilën Qereti shfaqet nudo, po qarkullon ne internet. Video me sa duket, se është realizuar nga një celular, gjate përgatitjeve te këngëtares, për një koncert te sajin. Ne fakt video është bllokuar nga portali i njohur, You Tube, por ka site te tjera ku ende qarkullon edhe pse imazhet, qe shfaqen mund te shihen nga mosha mbi 18 vjec. Ne video këngëtarja, e cila është kthyer ne Shqipëri për një tur koncertesh, shfaqet lakuriq, teksa përgatitet për daljen ne skenën, ku do te kendoje.
Ky skandal, vjen pak kohe pasi këngëtares iu publikua një tjetër video, ku Qereti shfaqej duke kënduar ne gjuhen serbe, çka ngjalli reagim negativ nga adhuruesit e saj ne Kosove, stacioni i radhës i koncertit te saj. Shpesh situata te tilla, krijojnë probleme për personazhet, dhe perceptimin ne publik te imazhit te tyre.