Home Lajme Sport Boksieri shqiptar Nuri Seferi mund boksierin serb qe ne raundin e pare...

Boksieri shqiptar Nuri Seferi mund boksierin serb qe ne raundin e pare (VIDEO)

333
0

Nuri Seferi kunder Nenad Stankovic. Boksieri Shqiptar mposht boksierin serb qe ne raundin e pare te gares.

Boksieri shqiptar nga Maqedonia, Nuri Seferi, shpallet keshtu kampion evrope duke e ngirtur lart flamurin shqiptar.

Gara e boksit midis boksierit shqiptar dhe atij serb u zhvillua me date 7 tetor 2012 ne Maqedoni.