SHBA: Wikileaks t’i kthejë arkivat sekrete

Pentagoni i kërkoi faqes informative të internetit Wikileaks “t’i kthejë menjëherë” mijëra dokumentet sekrete për Afganistanin që ka siguruar dhe t’i heqë ato prej saj, njoftoi zëdhënësi i saj Geoff Morrell. “Departamenti... Read more →

Cambell:I mora diamantet

Lajme VIP-Supermodelja Naomi Cambell ka pranuar ne gjykaten e krimeve te luftes se ajo kishte pranuar nje cante me dy gure te ndotur,naten kur ajo merte pjese ne nje darke si shoqeruesja e ish-presidentit te Liberisë, Charles Taylor. Bukuroshja... Read more →

Naomi Campbell, dëshmitare në Hagë

Supermodelja Naomi Campbell ka deklaruar në gjykatën e krimeve të luftës që po proceson ish-presidentin e Liberisë Charles Taylor, se i janë dhënë disa gurë “të pistë”. Campbell po merret në pyetje lidhur me dyshimet se Taylor... Read more →
1 14 15 16 17