Si të gatuajmë qofte me salmon dhe brokoli

Si të gatuajmë “Qofte me salmon dhe brokoli” – Receta gatimi për “Qofte me salmon dhe brokoli”. Ziejmë patatet në ujë me kripë. 3 minuta para se të bëhen shtojmë dhe brokolit. Ndërkohë marinojmë peshkun... Read more →

Si të gatuajmë sallatë me penne dhe pulë

Si të gatuajmë “Sallatë me penne dhe pulë” – Receta gatimi për “Sallatë me penne dhe pulë”. Përziejmë në një tepsi specat dhe qepët me pak kripë dhe 2 lugë vaj ulliri. I pjekim në furrë në 200 gradë... Read more →
1 2 3 4 36