Home Lajme Sport Chelsea Kunder Manchester United

Chelsea Kunder Manchester United

298
0

Sport: Sezoni i ri po fillon dhe te gjitha klubet jane ne perfundim te pergaditjeve te tyre per sezonin e ri.Nderkohe te dielen do te luhet edhe nje miqesore e nxehte angleze,pikerisht Chelea kunder Manchester United.Kjo mund te jete edhe pergatitja e tyre kryesore ku mund te shikojne edhe formen e lojtareve te tyre.Ndeshja mund te ndiqet ne HD 1 dhe HD 2./Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/chelsea-kunder-manchester-united/