Home Aktualitet Degjeneron programi i big brother, Burat vishen si femra (video)

Degjeneron programi i big brother, Burat vishen si femra (video)

438
0

Djemte e Big Brother Albania kthehen ne big sister. Djemte vishen si femra ne shtepine e Big brother albania. Kjo ishte loja e radhes me efekt te dyfishte per publikun shqiptar. Defrimi duke u veshur si femra te burave te shtepise se big brother nuk ishte e vetmja arsye. Ajo qe kerkohej nga kjo loje ishte sensibilizimi i publikut per diten e homove ne Shqiperi.
Edhe pse, shyqyr Zotit deshtuan per te manifestuar ne shesh deshiren e tyre shtazarake, duke kenaqur keshtu te gjithe mrojtesit e vlerave dhe te moralit ne shoqerine shqiptare, ato arriten ta kryejne me ndikimin e tyre ne mediat e trushplarese e te pacipa ne ekranet e televizionit publik top-kurva.
Top-Kurva.com e kishte ideuar me kujdes kete shfaqje jo vetem per argetim, por per te kryer detyren e rradhes ne kuader te procesit te degjenerimit te shoqerise tone.

Kerkojini Falje publikut shqiptar!!!

Shikoni videon e topkurva.com