Home Lajme Sport Demikelis përsërit: Nuk iki nga Bajerni

Demikelis përsërit: Nuk iki nga Bajerni

295
0

Martin Demikelis e ka nxjerrë veten nga merkatoja, duke deklaruar se ka vendosur të luftojë për vendin e titullarit te Bajerni i Mynihut. Pavarësisht se “zënka” me trajnerin Van Gal i ka kushtuar praninë në tribunë gjatë dy ndeshjeve të para të kampionatit, argjentinasi ka hedhur poshtë ofertat e ardhura nga Atletiko Madridi dhe Paris Sën Zhermeni, duke thënë: “Do të qëndroj te Bajerni. Unë do të luftoj me krenari dhe ambicie për vendin tim në formacion.”http://www.sportishqiptar.com.al/demikelis-perserit-nuk-iki-nga-bajerni/