Home Video lajme Demonstrata në 21 Janar, nis njoftimi derë më derë

Demonstrata në 21 Janar, nis njoftimi derë më derë

258
0

Partia Socialiste, subjekti më i madh politik I Opozitës së Bashkuar nis marrjen e masave për përgatitjen e demonstratës së paralajmëruar në 21 Janar. PS njoftoi sot se demonstrate do të mbahet në orën 14:00 si dhe ben te ditur sloganin qe do perdorin demonstruesit