Home Aktualitet Demostrata e 21 janarit nga opozita (VIDEO)

Demostrata e 21 janarit nga opozita (VIDEO)

667
0


Tre të vdekur është bilanci i të vdekurve deri në orën 17.30. Viktimat janë : Ziver Veizaj nga Gjirokastra, Hekuran Deda nga Dibra dhe një person tjetër, indetiteti i të cilit ende nuk është bërë i mundur. Edhe nga komunikimi që është zhvilluar me shefiin e urgjencës Sami Koçeku në Spitallin Ushtarak, dhe tre qytetarë janë në gjendje të rëndë, pasi ata janë goditur me armë zjarri në kokë. Pritet nga momenti në moment për të mësuar dhe gjendjen shëndetësorë të tyre, nëse do të ketë një përmirësim, dhe pse jeta e tyre është në rrezik.

Përleshjet përpara kryeministrisëShikoni Videon nga demostrata e sotme

 • lajmet e fundit për demostrata e 21 janarit
 • demostrata live ne tirane
 • demostratat ne shqiperi 21 01 2011
 • DEMOSTRATA SOT NE TIRANE
 • Demostrata e 21 jan live
 • demostrata e opozites 21/01/2011
 • Mediat e huaja per demostraten
  Foto nga demostrata
  Video nga demostrata
  Bilanci i demostrates ne Tirane 3 te vdekur 31 civile dhe 27 police ne spitalin ushtarak

  1 COMMENT

  1. nuk e di, po keta politikanet tan me duken se nuk ngopen me 3 viktima qe ran, fatkeqesish kjo qe ndodhi eshtë rezultat i krejtë politikes shqiptare

  2. turpi i kombit shqipetar eshte opozita shqipetare e quajtur shqipetare se ata nuk jane shqipetar

  3. berllogu i shqipetareve jane opozita shqipetare e cila shpirtin dhe shtetin ua falin greqise dhe serbise,sa per mua le tua falin edhe vajzat dhe grate e tyre,por

  4. POR SHQIPERINE DHE SHQIPETARET E VERTETE KURRE SDO TE MUND TUA FALIN ASKUJT.KUJTOJENI 1997 KUR NA LATE NE BALTE NDERSA NE PRISNIM NGA TA NDIHME,POR QIFTI I EDVIN KRISTAQ RAMES ME SHOKE RROKIN ARMET DHE VRASIN SHQIPETARET NDERSA GORAN BREGOVIQIT IA JEP QELSIN QYTETAR NDERI I TIRANES.TURPI I SHQIPTARISE KY SHPIRT I SHITUR

  5. Ne vend te bashkoheshin e te shkonin ne KE per te patur nje ze kunder raportit te Dick Marty-t provokojne spektakle dhune,te cilat kushedi nga dirigjohen.
   Me vjen keq per Kosoven, e cila dhe kete here do te lihet ne meshire te fatit,

  6. ore po si mund te mbroni berishen mo ate pjelle serbi …. hajduti shkaktari i gedecit manipulusi i votave dhe i korupsionit… un nuk jam me asnje parti politike po berishen si kryeminister nuk dua ta shikoj…thot qe ju dha vizat shqiptarve po luket per te udhetuar ku ti gjejn kur shumica e popullit esht e varfer dmth do kalojn pa viza vetem ata qe udheten dhe me pare se kishin lekut …me vjen keq per ata qe mbrojn berishen..ne politik duhet gjak i ri…

  7. esht per te ardhur keq qe shqiperia ka nje tradhtar ashtu siq esht edi rama turpi i gjith globit shqipetar ai esht pro serb esht matrapaz tradhtar esht injejt sikur shkau i serbis qe esht ne gjendje edhe femiun evet ta vras per qellime te veta personale edi rama esht grek italian as ai vet nuk edi se qka esht shteti do te zhytet ne varferi te skajshme nese emer pushtetein edi rama esht njeri ishitur esht ipaguar nga greket eitalianet eserbet qe ta shkateroj shqiperin turp turp per edi ramen omajmun largohu nga skena politike ti je vrases i 3 qytetarve shqiptar neket protest ike paguar njerzit qe te vriteten per lek oposhter oparamilitar ishqipetarve oju shqiptar qe endieni veten e qe keni gjak shqiptari mos ipranoni leket qe po ju ofron pisi edi rama sepse ai po ju paguan me para te pergjakura ai poekerkon vdekjen esa me shum shqiptarve une vet ekam pa se 3 protestues jan vra me arme te protestusve jo pres puntorve te policis se shtetit kuptojeni se sali berisha esht ardhmeria ektij kombi esht babi i gjith shqiptarve ne gjit ruzullin toksor me sali berishen do jeni te paret ne europ me edi ramen do jeni gjith negrop ete vdekurai po ju vret

  8. njerze idiota dalin dhe vrasin veten per qelbesia qe duan te futen ne qeveri me force si puna e edi rames dhe me shoke rropet va qisha gjitheve ato qe dalin dhe ndjekin politikanet shqipetare se askush nuk ben per popull si edi rama si sali berisha te gjithe te vdesin aty rropet mu ne pidh te gjitheve

  9. kur ka idjota qe ju shkojne akoma nga pas, si njeres pale ashtu edhe tjertes, mire tu behet.

  10. Te dashur bashk-kombas shqiptar+
   Eshte tragjike qe keto comente behen ne rethana ku nënat dhe familjart tani jan duke lotuar per bijt e tyre….shume e rende..

  11. O male te SHQIPERISE
   Ju o lisa te gjate
   Fusha te gjera me lule
   Ju kam ndermend dite e nate….

   Dhe loti rjedh si lumi
   Per varret ne trupin tend…
   Kur t’vriten bijt mes vete
   Qajë..Qajë,e VAJTO
   SHQIPERI O NENE…

   o vllezer–krushq te ngrire
   Mbetë në lakmi te lakmitarve
   Mallkua qofsh politikë
   Politike e shqiptarve….

   Vllezer nuk e dij
   A MUND TE JU THEMI –lavdi?!