Demostrata, pamjet e vrasjeve para dyerve te Kryeministrise

News24 fokuson pamjet e vrasjeve para dyerve te Kryeministrise. Ndersa jashte saj qendrojne demonstruesit nga brenda ambjenteve te selise qeveritare eshte qelluar me arme.

Mediat e huaja per demostraten
Foto nga demostrata
Video nga demostrata
Bilanci i demostrates ne Tirane 3 te vdekur 31 civile dhe 27 police ne spitalin ushtarak

No Comments

 1. Sara says:

  O zott katastroff…..marre per shiptar qekjo edhe nonen atinve politikanave

 2. Bashkimi says:

  serb grek kunder shqiptar pis Edin rama isili emori 3 jet njeri qaf dhe shum e shum te lenduar por respekt te veqant per zotri Sali berisha ju lus qe drejtesija tuajep denimin e mirituar

 3. Kundra says:

  Gjynaf per ne shqiptaret qe me mendimet e bashkimit dhe te shokeve te tij po ecim me hapa te medha drejt te shkuares.

 4. sssssss says:

  shqiptar vini pakj mend…mos shikoni kisha(pd)dhe xhamija(ps) feja e shqiptarit eshte SHQIPTARIA prandaj te bashkohi te gjithe o popull qe ti shporrim keta kriminela qe na udheheqin keto 20 vjet. demokraci=anarshi,kaos,vrasje.