Home Aktualitet Digjet flamuri shqiptar ne Rusi

Digjet flamuri shqiptar ne Rusi

437
0

DJE NE RUSI NE NDESHJEN ZENIT VS HAJDUK ESHTE DJEGUR PERSERI FLAMURI SHQIPTAR!! Ngjarje te tilla nuk bejne tjeter vetem se acarojne maredheniet mes vendeve. Flamuri eshte simbol i nje kombi dhe jo i nje skuadre futbolli. Situata te tilla jane te papranueshme per te gjithe ato sportedashes qe i kryejne dhe i mbeshtesin keto veprime te turpshme. Por me sa duket, ruset e Zenitit kane vendosur te “solidarizohen” me vellezerit e tyre serbe!

1 COMMENT

  1. Nuk jam rracist… por kur kujtojme kush i vuri flaken Shqiperise…me shkojne nder mend gjithe njerezit pa fetyre me maske, jevgjit e Cerrikut, injorante dhe pede… si Caushet… apo Skender Gjinushet… pa medyshje qe ne gjithe koherat kane qene antiatdhetaret me te zi te kombit… njelloje si shkait e Serbise… Rusise.. apo Greqiae. Pershendetje popullit Shqipetare aq te vuajtur… nje pershendetje speciale per popullin Peqinas aq bujare e mikeprites, qe dhe ne kohet me te veshtira ka treguar se eshte trim dhe nuk e njeh friken nga te pa fetyret….. apo Caushe… te ndryshem.

  2. Any one could burn a flag or could say anything about albania but they are just bitches whai dont this people come face to face with us albanians and i promisse we will burn them alive.
    Proud to be Albanian