Home Peqini Dita e veres ne Peqin (VIDEO)

Dita e veres ne Peqin (VIDEO)

577
0

Partia socialiste ka organizuar nje feste me rastin e dites se veres ne Peqin. Te pranishem ishin dhe kryetari i partise socialiste, Edi Rama i shoqeruar nga gruaja e tij Linda. Per me teper rreth ketij organizimi shikoni videon me poshte