Home Lajme Sport Elis Bakaj, drejt largimit nga blutë: Pres oferta

Elis Bakaj, drejt largimit nga blutë: Pres oferta

239
0

Elis Bakaj, fantazisti i Dinamos, nuk ka hequr dorë nga lëvizja jashtë Shqipërisë, në këtë merkato dimri. Bakaj bën të qartë se ka oferta dhe po i studion ato. “Unë kam pasur oferta, që nuk dua t’i bëj të ditura për momentin. Nuk bëhet fjalë për në Shqipëri, sepse e kam shprehur që në vend se nuk dua të largohem nga Dinamo. Ofertat jam duke i parë dhe duke i studiuar. Do të bisedoj me klubin dhe shpresoj që të kemi diçka të mirë”, thotë Bakaj, i cili shpjegon se skuadra është gati për fillimin e kampionatit. “Normalisht që jemi gati për kampionatin. Jemi stërvitur me intensitet të