Home Video lajme Elis Bakaj, futbollisti më i mirë i vitit 2010

Elis Bakaj, futbollisti më i mirë i vitit 2010

235
0

Elis Bakaj është shpallur për të dytin vit radhazi futbollisti më i mirë shqiptar në mbrëmjen gala të Federatës. Këtë herë, ai është votuar nga trajnerët dhe kapitenët e 12 skuadrave të kampionatit.