Opinion Tv Klan

Emisioni Opinion Nga TV Klan
[dciframe]http://www.tvklan.al/on_air.php?id=2,600,800[/dciframe]

OPINION

Blendi Fevziu

OPINION nga Blendi Fevziu. Emisioni politik me i ndjekur dhe me i preferuar ne ekranet shqiptare. Arena e politikes shqiptare, ne vitin e tij te 14-te televiziv.

Qe nga sesoni televiziv 2008/9, “Opinion” vjen ne kater takime cdo jave – e hene, e marte, e merkure dhe takimi tradicional i te ejntes mbrema. Kjo strukture e programit vazhdon edhe ne sezonin 2010/11.

Cdo jave ne studion e Tv Klan, komente, analiza, debate, komente, intervista, personazhe, deshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet me te fundit dhe me te rendesishme ne jeten politike dhe sociale te vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e te ftuarve ne studio.

Salloni i politikes dhe aktualitetit hap dyert 4 mbremje ne jave, per te degjuar opinionet e politikaneve dhe analisteve. Padron i shtepise, gazetari dhe analisti Blendi Fevziu.

ON AIR:
E hene – E marte – E merkure – 22:30
E ejnte – 21:00