Foto nga tsunami dhe termeti ne Japoni

Pamje dhe foto nga tsunami i shkaktuar nga termeti ne Japoni mars 2011


No Comments

 1. nazmi rexhepi says:

  ju shprehi ngushllime per gjithe popullin japonez. ngushllime nga Kosova

 2. arjaniti says:

  shprehhh ngushlliimee perr japonin

 3. ema says:

  me vjen shume keq per japonine shpresoj qe mos ta shikoj kurre me syte e mi ate pamje

 4. mustafa says:

  i shprehim ngushllime popullit japonez si dhe familjeve te viktimave nga termeti shkatrrues qe e goditi japonin.maspaku e ka meritue japonia ni tragjedi te till.por sidoqoft populli shqiptar i ka borgj popullit japonez ti dal ne ndihm ne keto momente te veshtira per popullin japonez.qeveria japoneze popullit te kosoves i ndihmoi ne momentet e veshtira pas luftes.

 5. naser says:

  ndi dhembje te madhe qe ka ndodhure kjo ne japoni
  po qe te bejshe kjo jete me te mire edhe me te kqija po duhet ti perballoje se natyra eshte ksi soji marim prej natyres mane funde edhe ajo na mer nje here ?????????

 6. shpreh ngushellime per familjet japoneze ata e merituan kete por prape ne duhet ti ndihmojme japonezet

 7. naim says:

  nuk e meriton askush ket katastrof sidomos thmija po e meritojn ata njerz q e mendojn kshtu per njeritjetrin.po zoti suni dan e perske te lisit te that e djeg edhe at njomin.ni njeri i mir i pshton 1000 tjer po edhe 1 i keq i merr ne qaf 1000 te mir

 8. Andi says:

  me vjen shum keq per popullin Japonez per ket fatkeqsi natyrore ju shpehim ngushllime te gjith popullit jponez nga Kosova

 9. mirsa says:

  kjo qe ndodhi eshte pikrisht se populli japonez e harroj krijusin fuqiplot dhe punonin si te deshironin sikur te mos ket Zot ata e hidheruan kriusin duke e tepruar me qdo send.dhe per Zotin sesht veshtir asgje. duhet te kem kujdes dhe mos te harrojm zotin kriusin ton se Zoti edhe neve mund te na shkatrron

 10. sabrija says:

  rasti i japonise uroj qe te mos perseritet kurr ne asnje vend te botes .

 11. granit says:

  shprehim ngushllie shum te sinqerta spe esht nje emocin dhe frik ta shohsh nje gje te till mirpo ralisht askush nuk ka dashur te ndhodh nje gje e till mirpo jeta esht e till sjpresoj qe me nuk do te ndoh me kesi llloj situatash ?

 12. Ngushllime per popllin japonez

 13. shpreh ngushllime familjeve japoneze ne veqanti xheki qenit.

 14. dionis dakaj says:

  me vjen shum keq per ato termete te ndodhura ne japoni sidomos jackie chan