Home Video lajme Fushe-Krujë, riparohet njëra nga linjat e tensionit te lartë

Fushe-Krujë, riparohet njëra nga linjat e tensionit te lartë

313
0

Hedhja në erë e shtyllës së tensionit të lartë në Fushë-Krujë mbrëmjen e djeshme ka vënë në gadishmëri grupe ekspertësh dhe brigada të specializuara të avarisë, të cilët kanë mundur të vënë në punë njërën nga linjat e dëmtuara nga shpërthimi. Drejtori i Mirëmbajtjes së Avarisë në OST Kujtim Qemalli sqaron për News 24 se do vazhdohet të punohet