Home Video lajme Gafa e Deputetit socialist, Eduard Shalsi: Nuk do te vjedhim ne menyre...

Gafa e Deputetit socialist, Eduard Shalsi: Nuk do te vjedhim ne menyre kaq flagrante (VIDEO)

302
0

Gafa e deputetit Eduard Shalsi “Ju premtojmë që nuk do vjedhim ne kete menyre, kaq flagrante”

Video ne emisionin Top Story ku deputeti socialist ka bere nje gafe qe nuk kishte si ti shpetonte dhe televizionit Klan
Ndiqni videon me poshte dhe jepni komentin tuaj.