Golat Shqiperi – Qipro 3-1 (VIDEO)

Golat e ndeshjes Shqiperi – Qipro 7 shtator 2012. Rezultati Shqiperi vs. Qipro 3-1

Ndeshja midis Shqiperise dhe Qipros e cila perfundoje me rezultatin ne favor te Shqiperise 3-1

Shqiperia fiton ndeshjen e pare per eliminatoret e Boterorit 2014. Mundi 3-1 Qipron me golat e Sadikut, Canit dhe Bogdanit.

Comments are closed.