Home Lajme Sport Ibrahimovic:Milan kerkon ta huazoje,ndersa City ben nje mega-oferte

Ibrahimovic:Milan kerkon ta huazoje,ndersa City ben nje mega-oferte

328
0


Sport: Manchester City nuk di te ndalet.Pas blerjes se Balotellit Sheiku kerkone dhe Ibrahimovic.

Milani u ka cuar nje kerkese klubit katalanas per huazimin e suedezit,por veshtire qe kjo mund te ndodhe,pasi gjigandet Premier Liges sapo kane prezantuar nej mega-oferte per Zllatanin.I vetmi klub qe mund te plotesoj tekat e Ibrahimovic eshte Manchester City i cili i ofron 12 milion euro ne vit,ose 24 milion dollare per kete lojtar.Perllogaritjet jane te thjeshta:500.000 euro ne jave ose 2 milion ne  muaj.oferte kjo qe veshtire qe mund te refuzohet nga klubi katalanas./shqiplajme.com/