Home Lajme Sport Intervista Behrami,Xhaka dhe Shaqiri flasin pas ndeshjes Zvicer 2 – 0 Shqiperi

Intervista Behrami,Xhaka dhe Shaqiri flasin pas ndeshjes Zvicer 2 – 0 Shqiperi

371
0

Interviste me Valon Behrami, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri pas ndeshjes Zvicer 2 – 0 Shqiperi.

Ndeshje ne te cilen pikerisht ky i fundit arriti te shenoi gol kunder Shqiperise .

Video e dyte fragmentet dhe golat e ndeshjes Zvicer  – Shqiperi