Home Extra Lojra Online IQ Test – Test Inteligjence

IQ Test – Test Inteligjence

1385
32

Luaj iq Test – Testi i inteligjences online. Provoni Inteligjencen tuaj dhe publikoni rezultatet tek komentet…

32 COMMENTS

  1. ora eshte 11 e nates dhe un perseri arrita te mar 104 pik por besoj se mund te arrij edhe me shumeeeeeeeee

    • epoo te kesh 104 pik je gjeni edhe un aq arrita besoj se keto jane false dhe e dime qe jane me se miri eshte te shikosh ne te vertete inteligjencen me testin e inteligjences se vertete 🙂

    • Unë arrita 106, por vetëm një herë e bëra testin… nuk e di sa është mirë apo keq kjo, por së paku debile nuk jam 😛

  2. heii mor people po ku muj me gjet test tintelegjences me ba se spo kam pun ma tmeqme veq po lypi qesi sene ju pershendess kisss

  3. O zot arrita 140 . Ende se besoj por mendoj se jan aq sa dita .JU UROJ FAT TE MIR NE TESTIN E INTELEGJENSES

Comments are closed.