Home Video lajme Itali, akuza për prostitucion, Berluskoni: S’kam ndërmend të jap dorëheqjen

Itali, akuza për prostitucion, Berluskoni: S’kam ndërmend të jap dorëheqjen

353
0

Kryeministri italian Silvio Berluskoni i është përgjigjur duke qeshur thirrjeve që ai të japë dorëheqjen lidhur me akuzat për prostitucion me minorene. Opozita kërkon që ai të ndalojë se konsideruari veten mbi çdo gjë dhe mbi ligjin duke argumentuar se kjo çështje ka dëmtuar rende imazhin e Italisë jashtë vendit.