Jep doreheqjen presidenti i Shkumbinit Ylli Ndroqi

Presidenti i Shkumbinit Ylli Ndroqi jep dorëheqjen. Ky lajm është konfirmuar pas mbledhjes së presidentëve. Ndroqi ka sqaruar se kjo dorëheqje vjen si pasojë e një situate e cila nuk vjen e menaxhuar mëse miri, pasi ai ka kërkuar standarte të larta.

“U futa në futboll për të kontribuar. Jam i zhgenjyer nga situata në futboll. Nuk mund të vazhdoj pa standarte. Kam kërkuar integrimin e futbollit”.

Pas kësaj dorëheqje, Ylli Ndroqi ka falenderuar tifozët dhe qytetin e Peqinit për mbështetjen e madhe.
Skuadra e Shkumbinit është në kuotën e 17 të kategorisë superiore.Ylli Ndroqi mori drejtimin e kësaj skuadre në qershorin e këtij viti. Gjatë kësaj periudhe, kjo skuadër ka zhvilluar 13 ndeshje në kampionatin shqiptar të futbollit. www.KsShkumbini.com
Cili eshte mendimi juaj rreth ketij vendimi nga ana e Ylli Ndroqi????

Comments are closed.