Home Lajme Sport Juve,Del Neri: Krasic?

Juve,Del Neri: Krasic?

239
0

Sport: Juventus po perpiqet qe te perforcoje sa me shume ekipin e saj ne menyre qe te ndertoje nje ekip per Champons dhe kampionat.Drejtuesit bardhezi po sjellin cdo dite lojtare te rinj ne ekip.Ata  kane kohe qe po e kerkojne lojtarin e CSKA por duket se akoma nuk eshte arritur nje marrveshje mes dy paleve.Krasic kerkohet me ngulm nga  Juventus po kerkesa e larte e CSKA-s nuk ka mundur qe te arrihet nje gjuhe e perbashkme,gjithsesi kohet e fundit gjerat jane zbutur dhe duket sikur ruset po leshojne disi pe. /Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/juvedel-neri-krasic/