Home Lajme Sport Juventus: Arrihet marrveshja me Krasic

Juventus: Arrihet marrveshja me Krasic

219
0

Sport: Krasic duket me afer se kurre prane juventusit.”Sky Sport” ka bere publike deklaraten e dhene nga futbollisti perpara miqesores qe do te zhvilloje kombetarja Serbe kunder Greqise ku ai do te luaje titullar.”Do te kisha shume deshire qe te kaloja te nje klub i madh dhe me shume trofe,Juventus ma ofron kete mundesi dhe me pelqen shume si klub.”-ka deklaruar lojtari i CSKA se Moskes,duke iu veteofruar ne kete menyre juventusit.

Tani nuk ngelet gje tjeter vecse te arrihet akordi per tranferimin e lojtarit per tek “zonja e vjeter”./Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/juventus-arrihet-marrveshja-me-krasic/