Home Lajme Sport Juventus: Bastos apo Leone

Juventus: Bastos apo Leone

344
0

Sport: Juventus po perforcon cdo repart te mundshem duke blere lojtare cilesore.Dy emrat me te rinj rreth merkatos se bardhezinjve jane Bastos dhe Leone.Braziliani duket se eshte me favorit kundrejt leone por kushton shume me shtrenjte.Mesfushori brazilian i Lionit ka nje kontrate me ekipin deri ne 2013 dhe kushton plot 20 milione euro,c’ka duket e pamundur per juventusin per te paguar nje cmim te tille.Megjithate menaxheri i merkatos se bardhezinjve ndodhet ne France per te vazhduar negociatat./Shqiplajme.com/