Home Aktualitet Kalendari i euro 2012 –

Kalendari i euro 2012 –

458
0

Euro 2012 Kalendari. Kalendari i kampionatit europian Euro 2012.

Ky eshte kalendari i kampionatit Euro 2012 qe do te zhvillohet ne Poloni – Ukraine i cili do te filloje me date 8 qershor 2012. Ndeshja e pare do te jete midis Polonise organizatore dhe greqise.

Kliko tek foto per te par kalendarin e EURO 2012

Te tjera per kampionatin Euro 2012

Shiko Live Euro 2012

Lista e lojtareve te skuadrave ne Euro 2012

Foto dhe Video stadiumet Euro 2012