Home Video lajme Korcë, prezantohet projekti i ri për orën e qytetit

Korcë, prezantohet projekti i ri për orën e qytetit

237
0

Studente te Arkitektures dhe Bashkia e Korces kane prezantuar projektin per ndertimin e ores se re, qe pritet te vendoset ne parkun Rinia. Projekti pritet te nise zbatimin javene pare te muajit janar, do te jete nje investim i bizneseve pas kundershtive te keshilltareve te djathte per riparimin e ores se vjeter ne qender te qytetit.