Home Video lajme Krujë, aksident tragjik vdesin 3 fëmijë 2 motra ei vëllai

Krujë, aksident tragjik vdesin 3 fëmijë 2 motra ei vëllai

318
0

Fëmijët 6, 9 dhe 12 vjec po udhëtonin në makinë bashkë me të atin. Familja po kthehej nga një darkë Krishtilindjesh në fshatin Borizanë. Policia shoqëron drejtuesin e makinës tjetër. Në gjëndje të rëndë i ati i tre vogëlushve.