Kundërshton ekstradimin, pret organin gjenital

Një i dënuar kazak ka zgjedhur një menyrë origjinale por aspak të menduar për të kundërshtuar ekstradimin nga Spanja.

Ai ka prerë gjithë organin gjenital në aeroportin “Madrid Barajas” për të kundërshtuar ekstradimin drejt vendit të tij të origjinës. 52 vjecari u dënua pak kohë më parë në Spanjë për përdhunimin e një femre.

Tashmë ai është shtruar në gjendje të rëndë në një spital të Madridit. Ngjarja dramatike ndodhi rreth orës 23:00 të ditës së enjte. I burgosuri e kishte fshehur thikën në veshje dhe e nxorri atë në një moment kur policët e kishin lënë të lirë./tch/

Comments are closed.