Home Aktualitet kush po vret ne Tirane ? – Shikoni videon dhe e zbuloni...

kush po vret ne Tirane ? – Shikoni videon dhe e zbuloni . . .

431
0

Shikoni videon e fundit dhe jepni komentet tuaja ne lidhje me kete… Me pare publikuam videon e policeve te qelloni nga kryeministria. Tani shikojeni me kujdes….

1 COMMENT

  1. po normal qe po VRET EVDINI se ksuh tjeter po mos bin preh e atin greki se sali berisha ju shtini ne evrop ju lutem te gjith shqipersi mos bin viktim e edvin kristaq rames tung nga kosova

  2. vrasesi i cili e ka kryer vrasjen para hyrjes se qeveris esht ky me gjaket ne dor ku dihet ne momentin e krisjes se pistoletes i terhiqet dora mrapa dhe shifet pak tim qe del nga gjaketa njeriu me kaqket te bardh.hilmiu nga kosova

  3. o vrasesi shum mir po shifet dhe jo vetem ky por ketu jan nja kater veta e shum mir te organizuar ne momentin e bresherive ne ajr nga forcat e rendit aj para portes esht me kapele te baredh i cili qellon me pistolet fare afer viktimes kta jan moza makeq qe i thon veti shqipetar ani si ky psikopati rama skam fjal me per te .

  4. mir ja boni pidh rropshit ca kari do aty ai apo i thot edi pidh motra i vritu po ata polic te shkret nuk vriten ehe mir ja bon moter qirave pse sde vet ai rrop qiri gjat te ziet me policet se eshte pidh rropt pra

  5. mir ja boni pidh rropshit ca kari do aty ai apo i thot edi pidh motra i vritu po ata polic te shkret nuk vriten ehe mir ja bon moter qirave pse sde vet ai rrop qiri gjat te ziet me policet se eshte pidh rropt pra

  6. po shifni ju qe jeni qerru nga syt,,,po pse nuk e fusin ne profil kete vidio,,pastaj ju kekeni kaq te trash sa kur nje pushk del nje plumb pas atij plumbi del dhe nje zjarr qe ju sikur po mundoheni ta harroni,,,pastaj ju spo ja keni haberin sa milimetra esht plumbi i nje pistolete,,ju mund te thoni se ka pas dhe arm automatike se nga jui qa nuk pret,,mund te thoni ka pas dfhe top ne dor,,por e vertata esht se plumbat dolen nga kryeministria,,dhe ju qe po flisni te kishit par plumbat para syve,,do ja futeshit vrapit dhe sdo rrishit duke par,,keshtu esht hasicare se po doni tja leni qe e ka vra edi rama,,

  7. o zoti kameraman , nuk eshte e vertete qe ti nuk je i asnje partie politike , ti je vete ajo politike , qe e coi shqiperine ne kete derexhe , dhe vjen e na tregon tani kete vidio te klanit , apo te ndonje repoteri te Tv Klanit dhe nuk thote gjysem llafi kur personi bie ne toke , por te mediat e tjera , pershkruhet momenti . Po ate te karoca e te mbeshtetur pas gazetarit ta ABC kush e vrau apo she ate ai personi qe sipas jush po vrapon . Turp per ju dhe per ata qe ju sponsorizojne ju …. per te bere te tilla komente .

  8. Zoti i denoft ata kriminel qe perdoren dhun kuner shtetit policis dhe e gjuejten flamurin per tok sa njeri u vra per ata flamur,dhe i dhan shipnis dhe shiptarve edhe nje her nji imazh te keq en bot qe se meriton,thyen kallen dogjen po mas shumti i dogjen shum zemra te milionave shiptar,kush se din qe ne token e kujt jeton han e pin pej te mirave te Zotit(Zoti token e vet ja dha ne perdorim njerzimit e ju veq vazhdoni bani gjunah ne te padrejtsi e shihni si keni mu pergjigj denimit ku denimi fillon pej ndejtes ne varr) ku dhe toka vet dhe gjymtyret e atij krimineli do te deshmojn per krimin qeka ber,se ne ket bot i ik denimit po para pergjegjsis se Zotit sun i ik.

    http://www.audionur.com/islam/