Home Lajme Sport Kuzhe publikon listën e miqësore Shqipëri- Mali i Zi

Kuzhe publikon listën e miqësore Shqipëri- Mali i Zi

219
0

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Jozip Kuzhe ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për miqësoren mes përfaqësueses tonë dhe asaj të Malit të Zi.

Arjan Beqaj, Samir Ujkani, Andi Lila, Debatik Curri, Armend Dallku, Kristi Vangjeli, Ansi Agolli, Admir Teli, Lorik Cana, Ervin Bulku, Altin Lala, Klodian  Duro, Gilman Lika ,Emiljano Vila, Jahmir  Hyka, Gjergji Muzaka, Erjon Bogdani, Hamdi Salihi, Elis Bakaj, Edmond Kapllani

Ndeshjen Shqiperi Mali i zi live mund ta shikoni ne adresen me poshte

Kombëtarja shqiptare do të luajë përballë Malit të Zi në stadiumin Loro Boriçi të Shkodrës më 10 gusht.

Atdhe.al