Home Lajme Sport Leonardo drejtori i PSG propozim per martese LIVE

Leonardo drejtori i PSG propozim per martese LIVE

509
0

leonardo propozim per martese liveDashuri në kohën e Championsit! Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë transmetimit direkt në rrjetin “Sky” pas hedhjes së shortit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Drejtori sportiv i PSG-së, Leonardo, në lidhje të drejtpërdrejtë nga Nioni, i ka propozuar për martesë të fejuarës Ana Bilo, drejtuese e emisionit në studio.

Ish-braziliani i Milanit është prej katër vitesh i fejuar me gazetaren italiane dhe më në fund ka vendosur të hedhë hapin e fundit.

– Leo: “Kam një pyetje për Anën”.

– Ajo: “Po?”.

– Leo: “Do martohesh me mua?”.

– Ana: “Ç’pyetje është kjo? Në rregull, vazhdojmë”.

– Leo: “Si në rregull?”.

– Ajo: “Në rregull, po. Flasim në shtëpi, gjithsesi faleminderit”.

– “Është po apo jo?”, pyetja e Masimo Mauros në studio.

Bilo me hezitim: “Në rregull”.

Në këtë çast vjen duartrokitja e Billi Kostakurtës, gjithashtu i ftuar në studio. “Epo mirë, do bëjmë dy ceremoni, në Milano dhe Brazil”, tha me gëzim Leonardo, ndërsa gazetarja, teksa lidhja ndërpritej: “Është i çmendur”.

/Start/E.B/