Home Lajme Sport Liga e kampioneve 2012-2013, hidhet shorti

Liga e kampioneve 2012-2013, hidhet shorti

281
0

liga e kampioneve 2012 - 2013 shortiLiga e kampioneve, hidhet shorti per 16-shen. Ja kush do te jene ndeshjet midis skuadrave

 • Galatasaray-Schalke
  Celtic-Juventus
  Arsenal-Bayern Munich
  Shakhtar Donetsk-Borussia Dortmund
  AC Milan-Barcelona
  Real Madrid-Manchester United
  Valencia-Paris Saint-Germain
  Porto-Malaga

Ndeshjet e para do te luhen ne 12, 13, 19 dhe 20 Shkurt, ndersa kthimi me 5, 6, 12 dhe 13 Mars. Finalja do te jete ne Wembley Stadium me date 25 Maj 2013.