Home Lajme Sport Liga e Kampioneve 2013-2014 Grupet, kalendari i ndeshjeve

Liga e Kampioneve 2013-2014 Grupet, kalendari i ndeshjeve

797
0

liga e kampioneve 2013 2014Liga e kampioneve 2013/2014 – Uefa Champions League 2013-2014 Grupet, kalendari i ndeshjeve dhe datat.

Datat e ndeshjeve te liges se kampioneve per sezonin 2013 2014. Tabela, renditja, rezultatet dhe shorti i ndeshjeve

Liga e kampioneve 2013 2014, champions league Tabela, renditja, rezultatet grupet dhe shorti i ndeshjeve, skuadrat

Grupet dhe ndeshjet e Liges se kampioneve 2013 – 2014

 

liga e kampioneve 2014, liga e kampioneve shorti, liga e kampioneve grupet