Home Lajme Sport Liverpool blen Danny Wilson

Liverpool blen Danny Wilson

295
0

Sport : Liverpool ka bere nje tjeter goditje ne merkato.The Reds kane blere mbrojtesin e  talentuar te Glasgou Rangers Danny Willson.Danny u kushtoi anglezeve 12 milione paund,por shihet si nje perforcim me shume per ekipin pasi zoteron potence dhe shpejtesi mjaft te madhe.Danny pritet qe te nise shume shpejt stervitjen dhe do te testohet qe ne miqesoren e pare qe do te luajne The Reds. /shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/liverpool-blen-danny-wilson/