Llotaria amerikane 2011 2012 fituesit, pergjigjet

Nese jeni duke pritur pergjigjet per fituesit e llotarise amerikane per 2011 2012 dhe nuk dini se kur do te dalin ato, mund te beheni fan ne facebook dhe do tju tregohet me saktesi pergjigja nese jeni fitues apo jo i llotarise amerikane per vitin 2011-2012.

Pergjigjet do te publikohen ne faqen e facebook-ut dhe ju do te mund ti konsultoni ato personalisht nga momenti qe ato do te hidhen ne rrjet nga websiti i departamentit te shteti amerikan.

Kjo eshte dhe adresa e faqes ku do te njoftoheni.

  http://www.facebook.com/pages/Llotaria-amerikane/250035225007450

Mos humbini kohe lart e poshte duke kerkuar . Sapo te dalin pergjigjet do tj dergojme linkun me adresen zyrtare per te verifukuar a jeni fitues i llotarise amerikane per vitin 2011 2012.Mendohet se pergjigjet duhet te dilnin ne date 15 korrik 2011

llotaria amerikane 2012 emrat fitues ,  llotaria amerikane 2011 emrat fitues

llotaria amerikane 2012 fituesit , llotaria amerikane 2012 fituesit

No Comments

 1. sokol llozhi says:

  kerkoj konfimimin e pergjigjes se lotarise amerikane ne adr. e emailit

 2. emrat f
  itues te llotaris amerikane

 3. GENI says:

  ORE SHOKE NJE PYETJE KISHA UNE,,,,,,,SI KA MUNDESIQE PER 10 -15DITE ISHA FITUS I LLOTARIS AMERIKANE KAM SOTE GJITH DITEN QE E FUSE NUMRIN PER TA KONTROOLUAR EDHE ME THOTE QE NUK JE PERZGJEDHUR,SI SHPJEGOHET MOS NUK U PUNON WEBSITE KETYRE APO CFARE…………..

 4. Mimoza Elezi says:

  Ju lutem me ndihmoni sepse me ka humbur nr.i kodit desha te di a kam fituar apo jo kam aplikuar ne emrin Mimoza Elezi

 5. enkeleda hoxha says:

  do desha te di ne jam perzgjedhur fituese se me ka humbur kodi dhe nuk di ku mund te kerkoj . faleminderit

 6. pershendetje.me ka humbur kodi dhe dua te di a jam i perzgjedhur i llotarise amerikane.emri eshte MARGARITA HOTI.datelindja eshte 06/05/1973.durres.pres pergjigje nga ana juaj.faleminderit

 7. admin says:

  Gjeni kodiin pasi per momentin eshte e vetmja menzre per te verifikuar nese jeni fitues apo jo!!

 8. sandokan says:

  pershendetje do te doja te dija nese jam fitues i llotarise AMERIKANE emri im eshte Sandokan Murataj

 9. 0694805575 says:

  me fal po ku duhet shku ai kodi qe ta shofish nese je fitues apo jo

 10. mirdita dua te iki ne amerik per pun

 11. lori says:

  me ka humbur kodi nuk e di nese kam fituar apo jo

 12. liridon xheleshi says:

  kam aplikuar me emrin liridon xheleshi dhe e di qe dalin pergjigjjet sot ne 1 maj ju lutem me ndihmoni se spo mar vesh ku ta verifikoj

 13. DRIADA LAMCE says:

  DUA TE DI NESE JAM FITUES APO JO TA FLEME MENDEJN PER KETE VIT
  .

 14. VASIL STOJAN says:

  Dua te di nese me ka dale llotaria apo jo

 15. redinel says:

  llotari amerikane

 16. redinel bregu says:

  dua ta di a me ka dale pergjigjaja e llorarise

 17. DAUTI SERVET says:

  DUA TE DI AJAM FITUES I LLOTARIS AMERIKANE

 18. Anxhelo20 says:

  mund te me konfirmoni nese jam fiues apo jo???  facebook ( [email protected])

 19. Elissuli says:

  jam elis suli dhe duhet ta di nese kam fituar lloten amerikane email im eshte ([email protected] .Mund te ma konfirmoni ju lutem.

 20. Orjadashabanllari says:

  jam orjada shabanllari dhe mund te me  konfirmoni nese kam fituar llotarin amerikane email(orjadashabanllari@yahoo:twitter .com)flm

 21. Klea saliaj says:

  ju lutem kam  aplikuar per  llotarin  amerikane,jam  rregjistruar  me  emrin  Lefteri  Agalliu,di  qe   pergjigjet kan  dale ne  daten  1  maj dhe  nese  eshte  e  mundr  te  na  ndihmoni  te te  shikojm  rezultatet mund  tna  jepni  e   udhezim me  te  thjeshte,faleminderit

 22. viktor suli says:

  viktor suli kam aplikuare per viz per amerik a mund ta di kuremund te dalin pergjigjjet dhe ku dalin

 23. fatimemurati says:

  si mund te shikoj nese jam fitues ju lutem

 24. Kastrio- says:

  Hadri Kastriot simund te shikoj akamvituar to lloto per ne amerike

 25. arben says:

  TE NDERUAR KAME APLIKUAR DHE NUK KAM MARR ENDE PERGJIGJJE, SI MUND TE MARR NDONJE PERGJIGJJE KONKRETE

 26. arben says:

  a keni mundesi te me ndihmoni kame luajtur ne lotari amerikane dhe nuk e di se a kam fituar a po jo, emri im eshte Arben mbiemri Kastrati viti i lindjes 1982, nuk e di codin.
  emajli im [email protected]

  • peqini says:

    po nuk pate kodin nuk kontrollohet. provoje vitin tjeter

 27. anila depo says:

  kam aplikuar me emrin anila depo ju lutem kerkoj ndihme nga ju si mundem te di 

 28. Sadiki63 says:

  Jam Aferdita Gjoci kam konkurar me bashkeshortin dhe vajzen  ne Grin Gard Kosova dhe ku mund te di nese jemi fitues apo jo

 29. Newclient says:

  Pershendetje jam Vjosana Sefa kam konkruar ne llotarin amerikane bashk me vellain tim Aldo Sefa po nuk e di a jam fituese apo jo nese mund te me jepni nje pergjigje do ju isha mirenjohese faleminderit

 30. Alirajmateo says:

  si aplikohet per llotarine amerikane ? 

 31. Bujari72 says:

  bujar xhekaj kam aplikuar me grua e tre djem dua te di a jam fitues a jo

 32. genti coka says:

  kam aplikuar me emrin Gent Coka dhe nuk me ka dal pergjigja aka munsi ta di nse ka dal

 33. DUDI says:

  DUDI JU LUTEM NESE KENI MUNDSI MEM TREGU PSE MU UM KA ARDH KOMFIRMIMI QE KAM FITU NE LOTARI PO CASE NAMBER I KOM VETEM 14 NUMRA E NUK PO MUJ ME GJET ASKUND EMRIN SE NUK POM LEJON ME U FUT NE FAQE TE ERMAVE FITUS JU LUTEM JEPMNI PERGJIGJE MEDIJU

 34. Emiljano says:

  Nje pyetje ..! kush din se kur fillojne aplikimet per kete vit ( llotaria amerikane ) per vitin 2012 si behet dmth kete vit aplikojme per 2013 ? nqs po kur e ka daten aplikimi ne cilin muaj ?

 35. gjon marku says:

  a jam fitues i lotoris amerikane

 36. aurel says:

  Si mund ta shoh listen kam fituar apo jo