Home Extra Foto Lorik Cana dhe e dashura italiane (Foto)

Lorik Cana dhe e dashura italiane (Foto)

488
0

Lorik Cana me te dashuren e fundit italiane ne foto.

Futbollisti i kombëte dashura italiane e lorik canesares së Shqipërisë Lorik Cana ndodhet aktualisht në Tiranë me disa aktivitete.

Së bashku me sportistin shqiptar nga Kosova, i cili aktualisht luan për Lacion dhe për Shqipërinë, ndodhet edhe Monica, 25 vjece nga Roma.

Vajza simpatike siç duket në këtë foto të realizuar nga annamedia, ka thënë se është pafund e dashuruar me futbollistin shqiptar.

Loriku në fakt pak kohë më parë pati thënë se nuk është vetëm dhe se në krah ka një vajzë italiane që studion për tu bërë arkitekte