Home Lajme Sport Lorik Cana tek Lazio FOTO dhe VIDEO

Lorik Cana tek Lazio FOTO dhe VIDEO

372
0

Ylli i kombetares kuqezi Lorik Cana ka mberritur ne Rome, ku eshte pritur nga disa tifoze lacial. Sapo ka zbritur ne aeroport Cana i veshur me blu, ka pozuar me shallin e Lazios, ekipit te tij me te ri…