Home Video lajme LSI, Pesha: Rama i kapur nga klanet mafioze

LSI, Pesha: Rama i kapur nga klanet mafioze

256
0

Lëvizja socialiste për Integrim nëpërmjet zv. sekretarit të Përgjithshëm Besjan Pesha ka akuzuar lidershipin e Partisë Socialiste si të kapur nga klane mafioze të cilat po kërkojnë të marrin peng institucionet e shtetit duke përdorur shantazhin dhe presionin.