Home Video lajme LSI thirrje opozitës të bashkëpunojë për reformat

LSI thirrje opozitës të bashkëpunojë për reformat

231
0

Levizja socialiste per integrim i ka bere thirrje opozites te bashkepunoje per kryerjen e reformave ne vend. Sekretari per marredheniet me publikun ne LSI, Ardit Cela kerkoi nga opozita konsensus per gjykaten administrative dhe reformen zgjedhore.