Home Extra Lojra Online Luaj lojen milioner mjellma – Milioneri shqip

Luaj lojen milioner mjellma – Milioneri shqip

54518
93

LUAJ LOJEN MILIONERI KETUKLIKO TEK FOTO PER TE LUAJTUR NE FAQEN ORIGJINALE

Luaj lojen milioneri shqip online falas Mjellma ne internet. Loja kush do te behet milioner me Agron Llaka, Luaj ne internet lojen tani.
Luaj lojen e famshe milioneri mjellma
Luaj milionerin online dhe fito 1 milion.

93 COMMENTS

 1. cili është kontinenti më i vjeter në bot

  a rusia b azia

  c amerika d afrika

 2. a nukk mundemii me fituu para aa?edhe kjo loj me duket palidhje ,me e mir me duket ne mjellma.net milioneri….Luanii dhe do ta shihni qe eshte me e mir

 3. Mua me pelqen shum e bukur kjo loj me pelqen me se shumti prej lojrave te tjera si p.sh shahi,bilardo,guracek etj……
  kisha edhe me shum me shtu por besoj se mjafton kaq.

 4. kjo lojta e milionerit shume e ngadalsume nuk po hec pa rrjet helo a you good ,i am good ……………….. good baye
  nga gentrit avdyli
  genti end tba
  fuck otr duda

 5. i,am tba end albania no otr end duda i,am genti city AMERIKA helo a you good a i am good i love kosovo end albania end AMERIKA
  ui 1000.000.000% force ultimade

  good baye nga genti

 6. jam nga kumuna e rahovecit ja kaloj shum mir kam deshir te shkoj ne durrs me familjen por nuk kam mudur

 7. o teper e mire qikjo loje u kenaqa tu lujt ama pak pytjet e veshtira hahahhahahaahhaha

 8. pse te pytja bleta qka asht ajo ne fakt asht Kafsh ndersa ktu po del qe asht e sakt Insekt

 9. mua me pelqeu shume pavaresisht se disa pyetje ishin interesante por kishte edhe disa jo interesante por me rendesi eshte qe une i dita te gjitha perveq njeres pyetje nuk e dita por eshte shum loje e mir por sikur ti marrim ato para me te vertet shum loje e mir me pelqu e mir ishte

 10. ne cilin vend u hap kulla ajfellit ne kosove

  a] ne skenderaj
  b] ne drenas
  c] ne lipjan
  d] ne gjakove

 11. Ju lutem nalja zerin gjat emisionit ti degjojm pytjet mire ,nuk e di a jem diskotek a ku ,ka shume ze

 12. si quhen metalet qe gjenden ne anen e djatht te sistemit periodik?

  a)alkaline b)alkalino toksore c)kalimtare d)homogjene`

  a)alkaline

 13. Um falni a ban me ju vet diqka a ban me lujt ne telefon nokia me dukme. Um falni qe po ja mart kohen

 14. Um falni a ban me ju vet diqka a ban me lujt ne telefon nokia me dukme. Um falni qe po ja mart kohen edhe diqka se harrova tu shku te shpija tu u leshu teposht e pash 1 tabele. Qe lexojke Matiqan

 15. Um falni a ban me ju vet diqka a ban me lujt ne telefon nokia me dykme. Um falni qe po ja mart kohen edhe diqka se harrova tu shku te shpija tu u leshu teposht e pash 1 tabele. Qe lexojke Matiqan

Comments are closed.